ثبت نام 770 هزار داوطلب در مرحله اول کنکور سراسری 1402

آنچه در این مقاله می خوانید

بیش از 770 هزارنفر تاکنون در کنکور سراسری 1402 ثبت نام کرده اند

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون ۷۷۰ هزار داوطلب در مرحله اول کنکور سال ۱۴۰۲ ثبت نام کردند. چهارشنبه ۱۸ آبان آخرین فرصت ثبت نام مرحله اول کنکور است.

ثبت نام برای مرحله اول کنکور سراسری ۱۴۰۲ از ۸ آبان آغاز شده است و پس از تمدید مهلت ثبت نام، فرصت ثبت نام تا چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ تمدید شده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۷۷۰ هزار داوطلب تاکنون در سه گروه آزمایشی اصلی: علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و دو گروه شناور: هنر و زبان‌های خارجی، آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در دوره اول خبر داد.

وی افزود: فرصت ثبت نام در مرحله اول کنکور ۱۴۰۲ ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ به پایان می‌رسد و این فرصت تمدید نمی‌شود.

آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می‌شود که ثبت‌نام دوره اول هم اکنون در حال انجام است و آزمون نوبت اول در صبح و بعدازظهر ۲۹ و ۳۰ دی سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

مطابق اطلاعاتی که تاکنون دردرسترس است ثبت نام دوره دوم از ۱۵ تا ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۲ انجام و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین اطلاعیه ثبت‌نام و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲(نوبت اول) که در پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

همچنین داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۲ در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام می توانند با شماره های ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۸ و ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۹ تماس گرفته یا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام کنند. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ به جز ایام تعطیل است.

مجتمع آموزشی کیان

از دبستان تا دانشگاه با شما هستیم...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست