درباره کیان

مجتمع آموزشی کیان در سال 1382 با همت موسس ارجمند جناب آقای علی اکبر خدادادی تاسیس شد.
ما در کیان ابتدا فعالیت خود را در مقطع دبیرستان آغاز کردیم و سپس با توجه به درخشیدن مجموعه کیان و بهره مندی از برترین و مجرب ترین دبیران و اساتید، در حوزه کلاس های کنکور فعالیت خود را آغاز نمودیم.
همچنین با تصمیم تیم مجتمع آموزشی کیان بر آن شدیم تا با راه اندازی سالن های مطالعه تخصصی فضایی آرام و مناسب را برای دانش آموزان و کنکوری های عزیز فراهم آوریم.
سپس با توجه به استقبال فراوان از مجتمع آموزشی کیان بر آن شدیم با افزایش مجموعه ها و فعالیت گسترده تر و حرفه ای در زمینه آموزش و پرورش پسران و دختران با استعداد این مرز و بوم قدمی بزرگ برای تعلیم و تربیت فرزندان ایران برداریم.
هم اکنون مجتمع آموزشی کیان از دبستان تا دانشگاه همراه پسران و دختران با استعداد ایران زمین می باشد.

دبستان دبیرستان دوره اول دبیرستان دوره دوم آموزشگاه کنکور سالن های مطالعه مجتمع آموزشی کیان

مؤسس
جناب آقای خدادادی

با احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه آموزش و پرورش ایران اسلامی در فرصت پس از انقلاب عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی و این عرصه عظیم معنوی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم به مصداق «المومن وفقه الله لکل خیر» همه آنچه را داریم از او می‌دانیم و پس با او معامله می‌کنیم.
انشاءالله به مصداق تشکر از خداوند متعال، به تلاش خود برای صرف نعمت فرصت‌ها، تجارب و آموخته‌های خویش در جهت پیشبرد اوامر الهی که رضای او در ارتقاء سطح فهم و زندگی انسان قرار دارد، ادامه خواهیم داد.
لذا ضروری است به جایگاه کنونی مجموعه مدارس نظری بیافکنیم و مروری بر گذشته و خط مشی آینده و اصول راهبردی آن داشته باشیم.

دانش آموز
0 +
کلاس کنکوری
0 +
رتبه برتر کنکور
0 +
پذیرفته شده در المپیاد
0 +
فهرست